Kamień gua sha różowy kwarc – muszla wykonany został z wysokiej jakości minerału, jakim jest różowy kwarc. Płytka Gua Sha w kształcie muszli zaprojektowana została, tak aby wygodnie ją stosować do kosmetycznego masażu twarzy oraz terapeutycznego masażu ciała.
Miej na uwadze to, że narzędzia do masażu zostały ręcznie wykonane z naturalnych surowców. Z tego względu w mniejszym bądź w większym stopniu różnią się od siebie kolorem lub wzorem.
KAMIEŃ GUA SHA RÓŻOWEGO KWARCU JEST DLA CIEBIE, JEŚLI CHCESZ:
- rozluźnić mięśnie,
- ujędrnić skórę,
- zmniejszyć lub zlikwidować opuchliznę,
- rozgrzać swój organizm i pobudzić układ odpornościowy.
KIEDY STOSUJE SIĘ MASAŻ GUA SHA?
Gua Sha wspomaga krążenie krwi i limfy w organizmie oraz pomaga usunąć z niego toksyczne związki. Masaż ten wykorzystywany jest także w przypadku bólów mięśni i stawów, spięć. Doskonale wpływa na ujędrnienie skóry. Płytki do masażu może używać zarówno do masażu twarzy, jak i całego ciała.
KAMIEŃ GUA SHA RÓŻOWY KWARC – JAK STOSOWAĆ?
DO CIAŁA:
Zanim przystąpisz do masażu ciała czystą skórę należy naoliwić i rozgrzać przy pomocy klasycznego masażu manualnego. Masaż płytką opiera się na szybkim i energicznym pocieraniu wybranego obszaru skóry. Zabieg należy wykonywać ruchem jednokierunkowym w stronę serca. Masaż całego ciała powinien trwać pomiędzy 15 a 30 minut.
DO TWARZY:
Przed przystąpieniem do masażu twarzy wykonaj dokładny demakijaż, aby pozbyć się resztek makijażu i zanieczyszczeń. Następnie nałóż na skórę niewielką ilość olejku lub serum olejowe. Masuj twarz płytką jednokierunkowymi ruchami, od wewnątrz do zewnątrz.
W celu dodatkowego działania łagodzącego obrzęk, każdorazowo przed przystąpieniem do masażu twarzy możesz schłodzić kamień wkładając go do lodówki na 5-10 minut.

MASAŻ TWARZY GUA SHA
PRZECIWSKAZANIA STOSOWANIA KAMIENIA GUA SHA Z RÓŻOWEGO KWARCU
Pamiętaj, żeby nie stosować masażu płytką na uszkodzoną skórę, uszkodzone żyły, pieprzyki, przecięcia, siniaki, rozległe zmiany trądzikowe, trądzik różowaty. Rezultaty zabiegów są zależne od wieku, konstytucji, typu skóry i przebytych chorób. Pod żadnym względem zabieg nie powinien sprawiać bólu. Zaczynaj zabieg delikatnie, obserwując zachowanie skóry i postępuj uważnie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem/terapeutą.