Mydło baby do skóry delikatnej Auna






Opis
Niezwykła delikatność. Mydło oliwkowe baby z ekstraktem z rumianku, polecane osobom z problemami skórnymi, alergiami czy atopiami.
Bardzo delikatne mydło przeznaczone dla skóry delikatnej, wrażliwej. Zaleca się stosowanie go u osób powyżej 6. miesiąca życia. Mydło nie posiada żadnych barwników oraz jest bezzapachowe. To produkt, który jest całkowicie bezpieczny dla dzieci. Zawiera ekstrakt z rumianku, który łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie. Wpływa kojąco na skórę i pozwala cieszyć się jej zdrowym wyglądem.
Skład: zmydlone oleje roślinne (oliwa olej kokosowy, olej lniany, olej rycynowy) ekstrakt z rumianku.
INCI: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Linseedate, Sodium Ricinoleate, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract
Pojemność: ok. 100 g