SIMPLY MORE powstało w odpowiedzi na szum informacyjny, który towarzyszy nam przy wyborze kosmetyków. Ideą przewodnią marki jest prosta, a zarazem skuteczna odpowiedź dla codziennej pielęgnacji. Dlatego Simply More tworzy minimalistyczne formuły, kładąc największy nacisk na dobór naturalnych, najwyższej jakości składników, tak by zapewniały Twojej skórze odpowiednie nawilżenie i odżywienie.

Marka stawia na proste formuły, najlepsze jakościowo surowce naturalnego pochodzenia i transparentną komunikację. W efekcie naturalne kosmetyki w ich wydaniu to lekka konsystencja, przyjemna aplikacja i kompleksowa pielęgnacja. Wierzą w skinimalism, czyli w świadomą, wyważoną pielęgnację, która celebruje naturalne piękno naszej skóry. Ograniczają ilość kosmetyków do minimum i odciążają skórę, pozwalając jej odetchnąć. Simply More, bo mniej znaczy więcej.

SIMPLY MORE to nie tylko kosmetyki, ale również postawa kształtowana w duchu "less is more", którą marka chce promować poprzez swoje działania. Ograniczają ilość materiałów użytych w produkcji i podczas dystrybucji. Opakowania zostały zaprojektowane z jednego rodzaju materiału, tak by w całości nadawały się do recyklingu - bez odklejania etykiety. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zostały wyprodukowane w EU.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl